THE CAST


Met:

Jeroen Blokhuis als Arie de bankrover/ afdelingsarts.

Ilse Peters als afdelingshulp Miep

Martijn Blokhuis als Bob de (homo) verpleger 

Kristina Slots als hoofdzuster Gerda

Jos Lukens als patiënt Edwin

Veroni Lukens als zwangere patiënt Annie

Chris Nijmeijer als patiënt Chris

Henriëtte Smit als non Petronella


KORTE INHOUD:

 

De van bankroof verdachte Arie van Zanten, op de vlucht voor de politie, rent in paniek het eerste gebouw binnen dat hij tegenkomt. Uit een kast pakt hij een witte jas en witte broek en trekt dit aan. Als hij het gebouw wil verlaten loopt hij hoofdzuster Gerda tegen het lijf, die in de veronderstelling is dat de plaatsvervangend arts, dokter van Vliet is gearriveerd. Aangezien er voortdurend politieauto's in de buurt rondrijden, blijft er voor Arie niets anders over dan "DOKTERTJE SPELEN" met alle verwarde gevolgen van dien.

vrijdag     15 nov.      20.00 uur

zaterdag  16 nov.      20.00 uur

zaterdag  23 nov.    20.00 uur 

zondag    24 nov.      18.00 uur


TONEELVERENIGING KLAVER-DENEKAMP-DINKELLAND-TWENTE-OVERIJSSEL


TONEELVERENIGING-OVERIJSSEL-TWENTE- DINKELLAND-DENEKAMP